Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balsių stovyklos forumas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Balsiai.lt  

 

 Kelialapiai.

Go down 
+70
hudax
’·٠•●
MauzYtja
tapatiii
Samber
Cemy
kissmyass
Dovile
KarolinaAba
Immortality
Aistule
Knoxville
agabela
UgnY
Eclips'e
Agnė
Dark*Wild
ResPis
zuikuteeeaaa
Ive*
Ramunė.
kristinax
Etsun
Kresnute*
Simm*~
Jusinaa
Šiiubiidiiubii
samanta19971
emibodi
Samanta
juliukas
Bitute
Wik.
Rugsell
Braske
gabryte
eXclusive
Šarūnė~
Gucka
Darellis
Inesiox
guminukeV
Daigona.
*Mrs
Milda
miaau
Egle*
Dalia
mellanie
Magly
Gabrielle
Dey*
Cindy ™
WheW*
agnėėxD
karolė.
Smalsute
kilazz
Lauryna
*Safyra*
Skliauste
ShiRaK
DaftPunk
Roboto kopijos klonas ].
D0minyka
kivis
mingaille
Ugnė.
nirvana.
Lexia.
74 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Simm*~

Simm*~


Female
Pranešimų skaičius : 228
Age : 29
Miestas. : tlš
Pamaina. : antra ~~
Registration date : 2009-02-20

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyPir. 05 11 2009, 21:05

as pirmaja diena kai tik pradejo pardavinet uzsisakiau [mama uzsake] :D
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyPir. 05 11 2009, 21:09

O as laukiu geguzes 25, nes noriu i sesta butinai varyt :) galeciau dabar i septinta uzsisakyt, bet rizikuosiu ir lauksiu geguzes galo :) sedziu dbr kaip ant adatu :D
Atgal į viršų Go down
Šiiubiidiiubii

Šiiubiidiiubii


Female
Pranešimų skaičius : 739
Age : 27
Miestas. : Palanga[Šventoji]
Pamaina. : 3.
Registration date : 2009-03-10

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyAntr. 05 12 2009, 14:36

Kresnute* rašo:
Kaip džiaugiuosi,kad nuėjau Mažeikiuose į tą vietą,kur pardavinėja kelialapius,susimokėjau ir gavau.. O tai dabar koks galvos skausmas,su jų gavimu...Makalynė Wink

Nu ir sekas mažeikiškiams.. Man 3OO kilų iki mažeikių tai niekaip scratch


Aš kažkaip laikiausi tokia manymo seniau..
Kad tie kas netoli balsių gyvena (akmenės rajone, mažeikiuose ir t.t.) noris toliau kur važiuot nuo namų, nuo tėvų ,nuo aplinkos.. Na ,tarkim, kad ir į kokį pajūry ,nebūtinai.
O tie kas pajūry gyvena nori toliau nuo jūros (pvz .aš.. gal kam ji ir neatsibodus ,bet man ji pernelyg didelio įspūdžio nesukelia kai aš ją jau šimtus kartų mačius ir maudžiusis joje..) ,nuo tėvų ,nuo aplinkos, į kokį kaimą ,mielą, stovykloj, kur sąlygos ne per daug geros, ir prie kokio ežero ar upės (taip aš įsivaizduoju savo atostogas)..
O čia.. Mažeikiškių vos ne daugiausia. Tai kaip čia taip? Čia tik mano vienos mąstymas toks? sunny
Atgal į viršų Go down
Kresnute*

Kresnute*


Female
Pranešimų skaičius : 104
Age : 32
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 5
Registration date : 2009-03-22

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyAntr. 05 12 2009, 14:42

Šiiubiidiiubii-> Na čia turbūt kaip kam. Aš asmeniškai balsiuose anksčiau nesu buvusi,tai norisi išbandyti,kol dar leidžia metai. Šiaip anksčiau irgi stengdavausi kuo toliau išvažiuoti, pvz. į stovyklas prie jūros... Wink Bet kaip ir minėjau, noriu ir balsius išmėgint,daug gero teko girdėti... I love you Turbūt kitiems mažeikiškiams irgi labai balsiai patiko,todėl ir važiuoja,nekreipdami dėmesio į tai,jog pakankamai arti namų stovykla. Wink
Atgal į viršų Go down
Šiiubiidiiubii

Šiiubiidiiubii


Female
Pranešimų skaičius : 739
Age : 27
Miestas. : Palanga[Šventoji]
Pamaina. : 3.
Registration date : 2009-03-10

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyAntr. 05 12 2009, 14:54

Kresnute* rašo:
Šiiubiidiiubii-> Na čia turbūt kaip kam. Aš asmeniškai balsiuose anksčiau nesu buvusi,tai norisi išbandyti,kol dar leidžia metai. Šiaip anksčiau irgi stengdavausi kuo toliau išvažiuoti, pvz. į stovyklas prie jūros... Wink Bet kaip ir minėjau, noriu ir balsius išmėgint,daug gero teko girdėti... I love you Turbūt kitiems mažeikiškiams irgi labai balsiai patiko,todėl ir važiuoja,nekreipdami dėmesio į tai,jog pakankamai arti namų stovykla. Wink

Jo, balsiai žiauriai smagi vietelė. Dra nesu girdėjus apie j blogų atsiliepimų. Veiklos ž ii a u r ii a ii d a u g..Vpdavai ;linskmi, šilti žmonės ,plinka maloni akiai.. Laughing Nealiu patikėt ,kad išlipus pirmą kart š mašinos sovėjimo aikštelėj pagalvojau apie balsius.. Buvau žiaurioj depresijoj.. Vaikų nei vieno aplink, tylų ,ramu Laughing
Atgal į viršų Go down
Dalia

Dalia


Female
Pranešimų skaičius : 1098
Age : 29
Miestas. : Kaunas.
Pamaina. : '08-4; '09-4; '10-4 ;DD
Namelis. : Ha.
Registration date : 2008-03-12

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 19:31

Šiiubiidiiubii rašo:
Kresnute* rašo:
Šiiubiidiiubii-> Na čia turbūt kaip kam. Aš asmeniškai balsiuose anksčiau nesu buvusi,tai norisi išbandyti,kol dar leidžia metai. Šiaip anksčiau irgi stengdavausi kuo toliau išvažiuoti, pvz. į stovyklas prie jūros... Wink Bet kaip ir minėjau, noriu ir balsius išmėgint,daug gero teko girdėti... I love you Turbūt kitiems mažeikiškiams irgi labai balsiai patiko,todėl ir važiuoja,nekreipdami dėmesio į tai,jog pakankamai arti namų stovykla. Wink

Jo, balsiai žiauriai smagi vietelė. Dra nesu girdėjus apie j blogų atsiliepimų. Veiklos ž ii a u r ii a ii d a u g..Vpdavai ;linskmi, šilti žmonės ,plinka maloni akiai.. Laughing Nealiu patikėt ,kad išlipus pirmą kart š mašinos sovėjimo aikštelėj pagalvojau apie balsius.. Buvau žiaurioj depresijoj.. Vaikų nei vieno aplink, tylų ,ramu Laughing



Man tai nepatiko. Nebuvo ką veikt. Bet vistiek važiuoju :D
Atgal į viršų Go down
kristinax

kristinax


Female
Pranešimų skaičius : 247
Age : 28
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 5
Registration date : 2009-05-13

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 19:39

o kaip paveikslely uzsideti/ (foto)? affraid
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 20:10

Kresnute - O kitose stovyklose buvai? Nes sakai kol metai leidzia reikia isbandyti. Simtu procentu tau pritariu, bet as kai preita met pirma kart Balsiuose pabuvau pradedu gailetis, kad esu 17metis ;D nes tai bus man paskutiniai metai balsiuose. Durnas buvau, kad mazesnis nevaziuodavau cia.
Dabar del aplinkos. Jokio skirtumo vaziuoti 100km ar 10km nuo namu. Vistek esi nuo namu, nuo tevu, nuo draugu. Beto atsieina pigiau. Man vaziuot toki nuotoli dar lt susidaro ir pan., cia jokio skirtumo is kur tu esi.
Beje turbut esu vienas is ne daugelio arba isvis galbut net vienintelis, kuris i Balsius vaziuoja vienas ;D preita met vienas, siemet vienas jei vaziuosiu tai ir vaziuosiu vienas kaip pirstas. Kodel? Paprasta. Manau ten susirenka ir pats toks esu kaip sakoma komunikabilus zmogus ir ten kiti tokie. Visiskai jokios paliavos susipazinti su zmonemis. As tai noriu isvaziuot is Klaipedos, nuo tevu nors ir taip nera problemu nuo ju isvaziuoti ;D bet ir nuo draugu. Nei vienas draugas nevaziuoja kartu. Vaziuoju, kad pabuti su kitais zmonemis kitoje aplinkoje ir pamaciau koks pliusas yra vaziuoti vienam. Pazysti daugiau zmoniu ten budamas negu kiti kai vaziuoja su drauge ar pora draugiu, nes dazniausiai jos grupeleje ir buna, o man ten visi draugai ;D nei drauge ar draugas sako, kad vat sitas lievas ir anas lievas ir tipo davai nebendraukim su juo. As pats viska sprendziu su kuo man bendraut, uzsiimt kazkokia veikla. Daug pavyzdiu yra kai man sako kiti buve stovykloje, o as taip ir nepazinau daug zmoniu ten ar bent nesusipazinau (kadangi pazinti yra sunku per toki laiko tarpa). Think about that :D
Atgal į viršų Go down
Ramunė.

Ramunė.


Female
Pranešimų skaičius : 102
Age : 29
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 5
Registration date : 2009-03-15

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 20:14

Tu ne vienas, aš tai pat važiuoju į stovykla viena. Priežasti tokia pat. nod
Atgal į viršų Go down
Kresnute*

Kresnute*


Female
Pranešimų skaičius : 104
Age : 32
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 5
Registration date : 2009-03-22

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 20:52

DaftPunk-> Aha,esu buvusi kitose stovyklose,bet tik pora kartų. Wink Man irgi labai gaila,kad jau 17metė esu ir,kad kitais metais turbūt nebegalėsiu į stovyklą važiuoti. Per vėlai susigriebiau... Anksčiau galvodavau,kad nieko gero tose stovyklose, su niekuom nesusipažinsiu, pranuobodžiausiu visą laiką ir tiek, bet kai nuvažiavau pirmą kartą, nuomonę visiškai pakeičiau.
O šiaip pritariu jums su Ramune,jog vienam važiuoti gal ir smagiau. Aišku tai nuo daug ko priklauso, jei esi bendraujantis, drąsus, draugiškas, toks neužsidaręs,tai tikrai verta važiuoti ir be draugų. Na,o jeigu charakteris kiek kitoks, sunku susipažinti su naujais žmonėmis, sunku bendrauti, tada galbūt geriau važiuoti į stovyklą su pažįstamais žmonėmis. Asmeniškai aš važiuoju su drauge, kurią noriu geriau pažinti... Wink DaftPunk, patinka man labai tavo požiūris.;}
Atgal į viršų Go down
Egle*

Egle*


Female
Pranešimų skaičius : 157
Age : 29
Miestas. : LT - Mažeikiai UK - Armagh :)
Pamaina. : Penkta ;D
Registration date : 2009-02-18

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 21:09

Aš irgi viena važiuoju peace
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 21:10

O tai su ta drauge esat iki siol dar nelabai pazystamos gerai ane? :) Irgi gera ideja, vaziuot su tuo zmogum, kuri kol kas dar nelabai gerai pazysti, bet nori pazinti. Kitoje aplinkoje kur su juo praleisi daug laiko galesi pazinti ji labiau :) Patinka man balsiai, kadangi ten daug zmoniu ir jie visi kazkuom ypatingi, o savo draugu kompanijoj zinai visus kaip nuluptus nieko naujo neisvysi, o stai ten vis kazkoki ypatinga zmogu pamatysi, susipazinsi su juo. Labai smagu. Reikia kartais pailset nuo visos tave supancios aplinkos ir po to sugrizt i ta aplinka tavo iprasta po tu desimt dienu buna daug maloniau :)
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 28
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 23:02

DaftPunk rašo:
O tai su ta drauge esat iki siol dar nelabai pazystamos gerai ane? :) Irgi gera ideja, vaziuot su tuo zmogum, kuri kol kas dar nelabai gerai pazysti, bet nori pazinti. Kitoje aplinkoje kur su juo praleisi daug laiko galesi pazinti ji labiau :) Patinka man balsiai, kadangi ten daug zmoniu ir jie visi kazkuom ypatingi, o savo draugu kompanijoj zinai visus kaip nuluptus nieko naujo neisvysi, o stai ten vis kazkoki ypatinga zmogu pamatysi, susipazinsi su juo. Labai smagu. Reikia kartais pailset nuo visos tave supancios aplinkos ir po to sugrizt i ta aplinka tavo iprasta po tu desimt dienu buna daug maloniau :)

ne i tema, bet tavo komentarai visada toooooooooooookie ilgi. xD
kaip tu tiek ismastai parasyt..? scratch
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 23:08

O ka blogai?? Uzknisa skaityt. As manau, kad platus komentaras yra geras komentaras kuris kazka pasako, o ne kai du zodziai kurie yra bereiksmiai ;D tiesiog turbut zmogus esu pilnas minciu ivairiausiu ;D
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 28
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 23:15

DaftPunk rašo:
O ka blogai?? Uzknisa skaityt. As manau, kad platus komentaras yra geras komentaras kuris kazka pasako, o ne kai du zodziai kurie yra bereiksmiai ;D tiesiog turbut zmogus esu pilnas minciu ivairiausiu ;D

man kaip tik, patinka ilgi komentarai, o ne tie tokie trumpi `lol`, `kodel?` ir pns. : DDD
cia tik pastebejimas buvo. :cyclops:
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyTr. 05 13 2009, 23:18

Tai gerai ;DD man irgi tokie patinka :D bet mes vel ne i tema pradejom kalbet ;D
Atgal į viršų Go down
Ive*

Ive*


Female
Pranešimų skaičius : 262
Age : 29
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 6 ;}
Namelis. : 21
Registration date : 2009-04-25

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 10:47

Ar galit man kas nors paaiskinti.
As su pusesere ir drauge zadame vaziuoti i sia stovykla. Uzisakeme vietas. Bt pvz mano puske nezino ar vaziuos.
Ar tures susitaupius pinigu. Kada reikia veliausiai atsiusti pinigus?
Ar kelialapi atsiuncia kai susimoki ?
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 10:50

Kelialapi tau atsiusti gali betkada.. Nu as kiek suprantu jau dabar turetu jie buti siunciami iki geguzes galo kazkur, o kai gauni kelialapi nusinesi ji i banka ir apmokestini kelialapio kaina. Jeigu neapmokesi reiskias tiesiog vietos nebeturi ir viskas, o ta tavo vieta kazkas kitas uzsisakys paskambine i balsiu stovykla ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Ive*

Ive*


Female
Pranešimų skaičius : 262
Age : 29
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 6 ;}
Namelis. : 21
Registration date : 2009-04-25

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 10:55

Na, tikekimes spesiu apmoket ... O kodel cia taip visiem neatsiuncia kelialapiu pradzioja raso ?
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 11:03

Nespeja galbut :) bet nereik cia persigast, kiekviena met taip pat ;D
Atgal į viršų Go down
Ive*

Ive*


Female
Pranešimų skaičius : 262
Age : 29
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 6 ;}
Namelis. : 21
Registration date : 2009-04-25

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 11:05

Aj taj tada viskas ore ;DD
Atgal į viršų Go down
Ramunė.

Ramunė.


Female
Pranešimų skaičius : 102
Age : 29
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 5
Registration date : 2009-03-15

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 13:55

Na va aš paprašiau,kad man atsiųstų sąskaitą apmokėti už stovyklą į el. paštą. Man atsiusntė. Jau mano tėvai sumokėjo ir gavau atsakyma,kad viskas gerai,jau esu laukiama stovykloje;DD
cheers
;DD
Atgal į viršų Go down
Lexia.
Forumo galva.
Forumo galva.
Lexia.


Female
Pranešimų skaičius : 3319
Age : 31
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : 6.
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 15:53

Ramune, faina Tau. ^^
Žygi, važiavau pirmais ir antrais metais aš irgi vienut viena. Tiksliau pirmais viena, antrais jau iš pernai chėbra susibėgom. O trečiais su drauge variau. Bet ir taip labai smagu buvo: ) Šiemet jau su dviem varau. Ir viskas ore. Gi nebūtina būti visą laiką drauge. Nors mes būnam. Dažniausiai. : D žodž, aš dėl važiavimo pritariu tiek tiems, kas vieni važiuoji ir tiems, kas su draugais varo. *.*
Atgal į viršų Go down
https://balsiai.forumlt.com
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 17:26

Nu as ir nesakau, kad nepalaikau zmoniu kurie vaziuoja su draugu ar drauge :) vienintelis dalykas ko nepalaikau jei jau tokia grupe visa vaziuoja 5-6 zmones. Geriausi draugai. Kam sito? Gi galima ir savam mieste su sitais draugais daug laiko linksmai praleist :) nu betkokiu atveju nesvarbu.. ;D ;]
Atgal į viršų Go down
nirvana.

nirvana.


Female
Pranešimų skaičius : 1464
Age : 29
Miestas. : zoo
Pamaina. : 4!
Registration date : 2008-03-27

Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 EmptyKv. 05 14 2009, 18:10

na bet su savais draugais tiem, kurie mažesni, gali viską nuveikt stovykloj ko tėveeeeeliai namie neleidžia :D bet aš už tai, jog varyt tik su best friend galbūt ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelialapiai. - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 9 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kelialapiai.
Atgal į viršų 
Puslapis 918Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» kelialapiai (parduodi, perki?)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Balsių stovykla. :: Įvairūs.-
Pereiti į: