Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balsių stovyklos forumas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Balsiai.lt  

 

 Kelialapiai.

Go down 
+57
himitsu
Samantuks
gab1
*SkS*
raimondja
Cukriuke
Soliariuminis*
HappySmile
Gb
mantukas
Burbulitea
lauryte.b
DomuKa
Daigona.
Knoxville
emibodi
Ive_~
*Safyra*
viktorike15
Inesiox
moncike12
Cemy
Ruokis
ewa_lowe
Sima
~Laura
Raimonda.'
Kryštė
Austute
karolė.
kamile90
Venzas
Vesta
Picture
DaftPunk
Ieva :)
mellanie
Darellis
nirvana.
Bitute
Ugnė.
RaDviLe
Tomas:p
vysnea
vikutis
Gabriele.
Ievuciukas;*
Jogi
KarOlinaa
Dovile
Bosas
Wik.
kristinax
zutara444
Dalia
Cindy ™
Lexia.
61 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 28
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 02:50

Dalia rašo:
Aš kai viena būnu tai aš baisiai drovi, rimtai ;DDD Kai šalia būna pažįstamų, tai jokio drovumo nebelieka : DD O kai viena būnu, visad galvoju, ką pagalvos... Bla. Bla Bla. Esu toks žmogus, tiesiog ;DD Man visad taip. ;DD

man irgi lygiai taip pat:D
bet važiuok,susipažinsi ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Ieva :)




Pranešimų skaičius : 9
Age : 29
Registration date : 2010-02-14

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 09:56

man irgi taip pat,drauge neturi pinigu,bet jauciu varysiu :D
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 09:57

netikiu, kad tokiai Augustej kiltu bedu susipazystant xD
Atgal į viršų Go down
vysnea

vysnea


Female
Pranešimų skaičius : 62
Age : 28
Miestas. : Siauliai
Pamaina. : ~~>4<~~
Registration date : 2009-05-04

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 13:13

Dalia rašo:
Aš kai viena būnu tai aš baisiai drovi, rimtai ;DDD Kai šalia būna pažįstamų, tai jokio drovumo nebelieka : DD O kai viena būnu, visad galvoju, ką pagalvos... Bla. Bla Bla. Esu toks žmogus, tiesiog ;DD Man visad taip. ;DD
zinok visai nesvarbu kad tu drovi vaziuok viena Like a Star @ heaven as irgi lb drovi kai nera pazystamu ir i stovyklas nuo 9 metu vaziuoju viena be draugiu ir neprapuolu lol! tai ir tu neturetum prapult nes visi balsiuose draugiski inlove
Atgal į viršų Go down
zutara444
ž v a i g ž d ė!^^
zutara444


Female
Pranešimų skaičius : 255
Age : 26
Pamaina. : 4 :)~
Namelis. : Malunas
Registration date : 2010-01-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 13:17

man tai kaip tik atvirksciai jegu buna koks pazystamas stemgiuosi buti tokia mandagi o ne pasiutusi kaip velniukas velnias , nes paskui kai grysi visokias paskalas girdesi o jeigu viena tai gali issidut pabludyt ( nu nesupraskit blogai jugi su saiku)
Atgal į viršų Go down
Ugnė.
Moderatorius.
Moderatorius.
Ugnė.


Female
Pranešimų skaičius : 1146
Age : 30
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : '09 6pam
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 14:12

Bitute rašo:
Bruknė. rašo:
užsisakiau į 6, bet dar neaišku ar važiuosiu. Kelialapiai. - Page 3 Icon_porc
Tą patį sakei ir pernai! Važiuosim, važiuosim Ugnyt tongue

Niekad negali žinoti kaip viskas susiklostys savaitės, mėnesio bėgyje, o ką jau kalbėti apie pusmetį :P
Tikiuos, kad važiuosiu...
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 14:42

zutara444 rašo:
man tai kaip tik atvirksciai jegu buna koks pazystamas stemgiuosi buti tokia mandagi o ne pasiutusi kaip velniukas velnias , nes paskui kai grysi visokias paskalas girdesi o jeigu viena tai gali issidut pabludyt ( nu nesupraskit blogai jugi su saiku)

jokio skirtumo ar vaziuociau vienas, ar su klasiokais/draugais xD vistiek taip pat elgiuosi lol!
Atgal į viršų Go down
Dalia

Dalia


Female
Pranešimų skaičius : 1098
Age : 29
Miestas. : Kaunas.
Pamaina. : '08-4; '09-4; '10-4 ;DD
Namelis. : Ha.
Registration date : 2008-03-12

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 16:18

zutara444 rašo:
man tai kaip tik atvirksciai jegu buna koks pazystamas stemgiuosi buti tokia mandagi o ne pasiutusi kaip velniukas velnias , nes paskui kai grysi visokias paskalas girdesi o jeigu viena tai gali issidut pabludyt ( nu nesupraskit blogai jugi su saiku)


Tai aišku, gi šelmė tu belekokia. Nu mano draugai ne tokie, kad šitaip elgtųs :DD


Kad ką žinau, pirmiausia labai priklauso su kuo į namuką patekčiau....
Atgal į viršų Go down
zutara444
ž v a i g ž d ė!^^
zutara444


Female
Pranešimų skaičius : 255
Age : 26
Pamaina. : 4 :)~
Namelis. : Malunas
Registration date : 2010-01-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 02 16 2010, 16:27

Dalia rašo:
zutara444 rašo:
man tai kaip tik atvirksciai jegu buna koks pazystamas stemgiuosi buti tokia mandagi o ne pasiutusi kaip velniukas velnias , nes paskui kai grysi visokias paskalas girdesi o jeigu viena tai gali issidut pabludyt ( nu nesupraskit blogai jugi su saiku)


Tai aišku, gi šelmė tu belekokia. Nu mano draugai ne tokie, kad šitaip elgtųs :DD


Kad ką žinau, pirmiausia labai priklauso su kuo į namuką patekčiau....

nu tai cia savaime aisku
Wink tongue
Atgal į viršų Go down
Bitute
Ritė bitė be nagų, kinkis binkis be ausų :P
Bitute


Pranešimų skaičius : 362
Age : 30
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2009m - 6 ; 2010m - 6
Namelis. : 15
Registration date : 2009-03-20

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 17 2010, 16:27

Dalia, tik važiuoji staigiai!!! Patikėk, stovykloje viskas visiškai kitaip nei mokykloje, klasėje, kieme ar panašiai :) bent didžioji dalis paprasti ir draugiški žmogučiai :)
Aš žinok irgi gan drovi, kai šalia nėra pažįstamų... Netgi važiavau su Lexia ir Brukne, kurias pažinojau, man pirma-antra diena nedrąsi buvo, nes jos tai jau erelės, viena antrus, o kita jau ketvirtus metus važiavo :DD bet po truputį viskas taip puikiai įsivažiavo, kad liežuvis atsirišo kaip reikiant :D o šiaip, kas ten dar į tavo pamainą lekia iš forumo... Taigi galit paplanuot į vieną namuką, susipažinsi dar ir gyvai ir bus dar smagiau, kad pažįstamų ratas prasipėltė :)
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 17 2010, 16:42

Visiskai pritariu Bitutei :) Dauguma atvaziuoja be draugu ir nori kuo greiciau susipazinti su kitais x)
Atgal į viršų Go down
Dalia

Dalia


Female
Pranešimų skaičius : 1098
Age : 29
Miestas. : Kaunas.
Pamaina. : '08-4; '09-4; '10-4 ;DD
Namelis. : Ha.
Registration date : 2008-03-12

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 17 2010, 18:22

Dabar su draugėm vis pakalbam, tai gal kaip nors ir jom pavyks ^^tada nebebus jokių problemų. ;DDD tai mes atsimenu pačią pirmą dieną ėjom per visus namelius susipažint, tai buvo ir normaliai, o kiti pastūmė. tipo ko jums čia? minkit **. Tai visokių žmonių pasitaiko ;DDD
Atgal į viršų Go down
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 17 2010, 18:24

Tai pala, jeigu uzsisakai tai dar nereiskia, kad butinai jau reikes vaziuoti, taip? :) nes ten vistek per banka apmokamas tas kelialapis tai jei ka galesiu ir atiduot kitam zmogui ane? ;]] tada reiks griebt ir man del visko pikto, o kas ne pokui? ;D
Atgal į viršų Go down
Lexia.
Forumo galva.
Forumo galva.
Lexia.


Female
Pranešimų skaičius : 3319
Age : 31
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : 6.
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 17 2010, 19:24

Žygi, dabar, kol yra vietų tik užsisakai sau vietą paskambinęs. kelialapį gausi tik apie birželį/liepą gausi (ypač į 6 pamainą. ;D) tada sumokėsi viską. : P manau tada ir bus aišku, ar važiuoji, ar ne. ;}
Atgal į viršų Go down
https://balsiai.forumlt.com
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 28
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyKv. 02 18 2010, 08:01

Dalia rašo:
Dabar su draugėm vis pakalbam, tai gal kaip nors ir jom pavyks ^^tada nebebus jokių problemų. ;DDD tai mes atsimenu pačią pirmą dieną ėjom per visus namelius susipažint, tai buvo ir normaliai, o kiti pastūmė. tipo ko jums čia? minkit **. Tai visokių žmonių pasitaiko ;DDD

prisimenu kai atėjai, o aš buvau su savo 6metiška pižama , nes tą dien prieš važiuojant į balsius turėjau nusipirkti ją ir išsirinkti per dešimt min..žiauru.:DD

ai jooo,11a = didžiausios kurvos:D

ughh norėjau daryti tą patį su savo kambariokėm,bet jos lb nedrąsios:D
Atgal į viršų Go down
Picture




Male
Pranešimų skaičius : 28
Pamaina. : 6
Registration date : 2010-01-02

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyKv. 02 18 2010, 20:56

Bitute rašo:
Dalia, tik važiuoji staigiai!!! Patikėk, stovykloje viskas visiškai kitaip nei mokykloje, klasėje, kieme ar panašiai :) bent didžioji dalis paprasti ir draugiški žmogučiai :)
Aš žinok irgi gan drovi, kai šalia nėra pažįstamų... Netgi važiavau su Lexia ir Brukne, kurias pažinojau, man pirma-antra diena nedrąsi buvo, nes jos tai jau erelės, viena antrus, o kita jau ketvirtus metus važiavo :DD bet po truputį viskas taip puikiai įsivažiavo, kad liežuvis atsirišo kaip reikiant :D o šiaip, kas ten dar į tavo pamainą lekia iš forumo... Taigi galit paplanuot į vieną namuką, susipažinsi dar ir gyvai ir bus dar smagiau, kad pažįstamų ratas prasipėltė :)

Visiškai pritariu Bitutei man taip buvo pereitais metais. Važiavau viena ir dar pirma karta. Pirmos dieneles nebuvo pasaka,bet tOliau klostesi viskas kaip is pypkes cheers net nesitikejau kad bus taip smagu ir kad visi bus tOkie draugiski inlove
Atgal į viršų Go down
Dalia

Dalia


Female
Pranešimų skaičius : 1098
Age : 29
Miestas. : Kaunas.
Pamaina. : '08-4; '09-4; '10-4 ;DD
Namelis. : Ha.
Registration date : 2008-03-12

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyKv. 02 18 2010, 21:50

mellanie rašo:


ai jooo,11a = didžiausios kurvos:D


Ten tai dar tik šiaip kažkokie lopai buvo, bet aš labiau apie kitus namelius. Kur labai pasikėlę žmonės buvo. Ten tai kažkokie maži liurbiai ir tiek, per daug dėmesio nekreipėm :DDD
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 24 2010, 15:29

Na va katik uzsisakiau kelialapi xD
Atgal į viršų Go down
zutara444
ž v a i g ž d ė!^^
zutara444


Female
Pranešimų skaičius : 255
Age : 26
Pamaina. : 4 :)~
Namelis. : Malunas
Registration date : 2010-01-13

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 24 2010, 15:39

Darellis rašo:
Na va katik uzsisakiau kelialapi xD

gerai Cool
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 24 2010, 16:23

Kaip fainei zutara! Jauti kaip tau smagei jau;D!!
Atgal į viršų Go down
Vesta

Vesta


Female
Pranešimų skaičius : 87
Age : 28
Miestas. : Mazeikiai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-02-17

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 24 2010, 19:34

Mano tai kelialapis Doviles rankose cheers
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 02 24 2010, 20:06

Pirma kart gyvenime pasakei man komplimenta:DDDD na jo, o mano ir tavo kelialapiai mano mamos rankose :D
Atgal į viršų Go down
Venzas




Pranešimų skaičius : 7
Age : 30
Registration date : 2010-03-16

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyPir. 03 22 2010, 22:59

Tarkim jei uzsirezervuoju vieta, tai galima butu sumoketi suma pvz 2 dienos iki pamainos pradzios ?
Atgal į viršų Go down
Dovile

Dovile


Female
Pranešimų skaičius : 717
Age : 28
Miestas. : Klaipėda
Registration date : 2009-06-10

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyAntr. 03 23 2010, 13:32

abejoju kazkaip..
Atgal į viršų Go down
Lexia.
Forumo galva.
Forumo galva.
Lexia.


Female
Pranešimų skaičius : 3319
Age : 31
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : 6.
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 EmptyTr. 03 24 2010, 21:19

Venzai, nelabai. Nes kai atsiunčia kelialapius su sąskaitom, parašyta, per kiek laiko turi sumokėti.
Atgal į viršų Go down
https://balsiai.forumlt.com
Sponsored content





Kelialapiai. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelialapiai.   Kelialapiai. - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kelialapiai.
Atgal į viršų 
Puslapis 313Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» Kelialapiai.
» kelialapiai (parduodi, perki?)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Balsių stovykla. :: Įvairūs.-
Pereiti į: