Balsių stovyklos forumas.
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Balsiai.lt  

- Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).


Pagrindinis ir svarbiausias "Balsių" stovyklos diskusijų forumo tikslas - suburti šios stovyklos poilsiautojus į vieną vietą internete. Tikimės, kad mūsų pastangomis pavyks pasiekti šį tikslą, tuo pačiu norime padėti žmonėms susirasti naujų draugų taip pat maloniai praleisti laiką diskutuojant.Tad diskutuodami "Balsių" stovyklos diskusijų forume stenkitės nenukrypti nuo aukščiau išdėstytų minčių, gerbti kitų forumo narių nuomonę bei laikytis čia išdėstytų taisyklių."Balsių" stovyklos diskusijų forumo registracija yra nemokama! Vienam asmeniui leidžiama registruoti tik vieną vartotoją. Siekdami užtikrinti tvarką, lengvą ir greitą informacijos paiešką, iš forumo narių reikalaujame:
* Rašyti tik temos pavadinimą atitinkančius pranešimus.
* Cituojant kitų forumo dalyvių pranešimus, naudoti Citavimo mygtuką.
* Nesikartokite keliais pranešimais iš eilės. Jeigu norite kažką pridėti prie jau parašyto pranešimo naudokite mygtuką 'Keisti'.
* Nerašyti įžeidžiančios asmeninio, rasinio, etninio, religinio ar seksualinės orientacijos pobūdžio, nuo nelaimių nukentėjusiems žmonėms, t.p. pornografinio ir kito necenzūrinio, komercinio turinio pranešimų..
* Kuriant temą įsitikinti, kad analogiška tema dar nebuvo sukurta. Naudokite [ paiešką ].
* Temą kurti jos paskirtį atitinkančiame forume.
* Prašome nereklamuoti savo, puslapių, forumų ir kitų asmeninių puslapių. Už tokius dalykus galite būti pašalintas iš Diskusijų Forumo.
* Prašome neužversti reklamomis kitų žmonių PM dėžučių, nes tai yra draudžiama.

Šiam kartui tiek. Linkime geros dienos ir malonių diskusijų. :)