Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balsių stovyklos forumas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Balsiai.lt  

 

 Kieno, kokie vadovai buvo?

Go down 
+89
EmCė
Kamilka
untitledd
rimce
Nelija
kiffy
ctaskas
Justinukas
monikito
DomuKa
Gintariukas486
KarOlinaa
Deividas
lauryte.b
viktorike15
Amanda.
pempel
shanel**
Spylke`
Agnyte***
*Evū
PliumPt
Gretullis
Ieva.*
Kryštė
Gabssiukas
ruta.
Safy&Gaby
Klaas
Guoda
Samantuks
Inesiox
Ery*
Karolce
*SkS*
Skysun
bū.*
Medūtė :D
tashkelis
Bitute
Sima
duovis
vilijytea
Etsun
ResPis
ugnyt000
Advokatė
Tomas:p
lafiux
ugnixe
Daigona.
Knoxville
Ramunė
Janska
Gb
Cemy
moncike12
Gintaree0
Austute
Brigita*
vysnea
Bosas
Amanda
karolė.
Raimonda.'
nirvana.
guminukeV
Dey*
Cindy ™
Fane
vikutis
Ive*
Dovile
samanta19971
Dalia
raimondja
RaDviLe
WheW*
Samanta
Ernesta.
Darellis
kristinax
Ugnė.
mellanie
Wik.
*Safyra*
DaftPunk
Rofl
Lexia.
93 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Austute

Austute


Female
Pranešimų skaičius : 207
Age : 27
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-02-18

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPen. 05 28 2010, 20:56

Mano draugė važiavo 4 metus iš eilės, ir atsibodo, nebenor važiuot. Sakė boring nes visi tie patys renginiai viskas... Aš antrą kartą varysiu, tikiuos neatsibos : )
Atgal į viršų Go down
Cemy

Cemy


Female
Pranešimų skaičius : 396
Age : 29
Miestas. : Skuodas
Pamaina. : 09m.-7pam., 10m.-5pam. ;]
Registration date : 2009-06-17

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 05 29 2010, 15:31

Aš irgi antrą kartą, nu gaal dar treečia kadanors ir varyčiau.... Bet abejoju... Reik ką jug naujo išbandyti! :)
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000562411013
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 05 29 2010, 16:06

Vaziuosi 4 karta ir nei kiek nenuobodu :) cia gal sakyciau nuo zmogaus priklauso xD
Atgal į viršų Go down
Austute

Austute


Female
Pranešimų skaičius : 207
Age : 27
Miestas. : Šiauliai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-02-18

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 05 29 2010, 16:20

Aš po pirmo karto tai ką žn, buvau žiaurei patenkinta ir žiaurei smagu buvo, tikiuos antrą kartą nebus praščiau : ) O kaip tau Dareli, viskas taspats ar vienais metais buvo praščiau, ar geriau, ar kaip?
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 05 29 2010, 17:55

Na tai su kiekvienais metais paaugi ir skiriasi pomegiai :)
man tai tikrai labai faina, visais kartais buvo :)
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 05 30 2010, 01:30

aš irgi nenorėčiau varyti visus metus iš eilės į tą pačią stovyklą. šitie metai turbūt man paskutiniai. noriu kur nors kitus pamėginti važiuoti,juk dar tik keturi metai man paliko gyvenime kaip galiu važiuoti į stovyklas su savo bendraamžiais,nenoriu pražiopsoti. :}
Atgal į viršų Go down
Raimonda.'

Raimonda.'


Female
Pranešimų skaičius : 348
Age : 29
Miestas. : klaipeda
Pamaina. : 6
Namelis. : 18
Registration date : 2009-07-08

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 05 30 2010, 10:06

as kelias stovyklas isbandziau, preiti metai balsiuose pirmi buvo : ), shp veliau noreciau rmt vasara kokia vadove padirbet, visai fainai chj turi but : DD
Atgal į viršų Go down
Lexia.
Forumo galva.
Forumo galva.
Lexia.


Female
Pranešimų skaičius : 3319
Age : 31
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : 6.
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 05 30 2010, 22:08

aš penktą kartą važiuosiu. : P
Atgal į viršų Go down
https://balsiai.forumlt.com
DaftPunk

DaftPunk


Male
Pranešimų skaičius : 858
Age : 32
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2008 - 6pam. 2009 - 6pam. 2010 - 6pam. 2011/2012 - vadovo metai:)
Namelis. : 17
Registration date : 2008-07-30

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 05 30 2010, 23:42

Buciau anksciau atrades balsius buciau vaziaves ir vaziaves visas vasaras :)) nieko geriau uz balsius nera.. Cool
Atgal į viršų Go down
Sima

Sima


Pranešimų skaičius : 70
Age : 28
Miestas. : Mžk
Pamaina. : tai turbut 5
Registration date : 2010-03-17

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPir. 05 31 2010, 15:22

As tai i balsius vaziuosiu jau sesta karta Rolling Eyes
Ir man visalaik patiko ir tikiuosi taip pat patiks Wink Cool
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPir. 05 31 2010, 16:31

man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD
Atgal į viršų Go down
Dovile

Dovile


Female
Pranešimų skaičius : 717
Age : 28
Miestas. : Klaipėda
Registration date : 2009-06-10

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyAntr. 06 01 2010, 15:00

O as 7 :D kaip aukcione kokiam;D kas daugiau? :D
Atgal į viršų Go down
duovis




Male
Pranešimų skaičius : 6
Age : 30
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-05-27

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPen. 06 04 2010, 16:23

Cemy rašo:
duovis rašo:
2003m. Mantas
2004m. Vytautas
2005m. Deivis
2006m. "40-mete" nepamenu vardo
2007m. Dainius
2008m. Vytautas
2009m. Bronius ir Gintas


Koks tu čia jau patyręs! :O O ar nenusibosta šešis metus į tą pačią stovyklą varyti? scratch

NEEE as ce galima sakyt uzaugau... susipazinau su sportu... :D
Atgal į viršų Go down
Bitute
Ritė bitė be nagų, kinkis binkis be ausų :P
Bitute


Pranešimų skaičius : 362
Age : 30
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 2009m - 6 ; 2010m - 6
Namelis. : 15
Registration date : 2009-03-20

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPen. 06 04 2010, 21:12

mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD
Žinai, gal ir tavo tiesa... Bet. Man viskas buvo ant tiek tobula, kad greičiausiai atsisakysiu stovyklos Vengrijoje. Dar nežinau, bet balsiai traukia, kaip magnetas. Atrodo, turiu tokią galimybę, bet vistiek, kažkaip netaip, kažko trūksta :)
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 00:19

Bitute rašo:
mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD
Žinai, gal ir tavo tiesa... Bet. Man viskas buvo ant tiek tobula, kad greičiausiai atsisakysiu stovyklos Vengrijoje. Dar nežinau, bet balsiai traukia, kaip magnetas. Atrodo, turiu tokią galimybę, bet vistiek, kažkaip netaip, kažko trūksta :)

suprantu.:D
Atgal į viršų Go down
duovis




Male
Pranešimų skaičius : 6
Age : 30
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-05-27

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 12:29

mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD

as kiekviena vasara vaziuosu i Balsius ir dar kur nors... Va pavyzdziui pernai buvau ale 5 stovuklose... :D :D :D seis metais varysiu i Balsius ir dar tris... :D :D :D
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 21:28

duovis rašo:
mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD

as kiekviena vasara vaziuosu i Balsius ir dar kur nors... Va pavyzdziui pernai buvau ale 5 stovuklose... :D :D :D seis metais varysiu i Balsius ir dar tris... :D :D :D

iš kur tiek pinigų?;o
Atgal į viršų Go down
Dovile

Dovile


Female
Pranešimų skaičius : 717
Age : 28
Miestas. : Klaipėda
Registration date : 2009-06-10

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 23:10

Ziaurus klausimas :DDD Idomu, kaip ji reiketu atsakyti..:DD
Atgal į viršų Go down
Darellis

Darellis


Male
Pranešimų skaičius : 939
Age : 30
Miestas. : Šiauliai
Registration date : 2008-07-13

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 23:11

Gal is tevu?:D
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyŠt. 06 05 2010, 23:15

Gal nes susitaupė? Gal nes pats dirba?
Atgal į viršų Go down
tashkelis

tashkelis


Female
Pranešimų skaičius : 12
Age : 26
Miestas. : Klaipėda
Pamaina. : 4-ta. ;p
Namelis. : ;D
Registration date : 2010-06-05

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 06 06 2010, 08:08

Nu ką mes žinom, nereikia tuoj pat kaip visad kirst..
Atgal į viršų Go down
http://www.mj-king.tik.lt
duovis




Male
Pranešimų skaičius : 6
Age : 30
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-05-27

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 06 06 2010, 10:25

mellanie rašo:
duovis rašo:
mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD

as kiekviena vasara vaziuosu i Balsius ir dar kur nors... Va pavyzdziui pernai buvau ale 5 stovuklose... :D :D :D seis metais varysiu i Balsius ir dar tris... :D :D :D

iš kur tiek pinigų?;o

puse tu stovuklu nemokamai gaunu o pats apie 1000 is tevu gaunu... :"D
Atgal į viršų Go down
mellanie

mellanie


Female
Pranešimų skaičius : 1806
Age : 27
Miestas. : Chicago
Pamaina. : 4
Registration date : 2008-03-11

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptySk. 06 06 2010, 16:18

duovis rašo:
mellanie rašo:
duovis rašo:
mellanie rašo:
man tai labai keista. juk turite progą, išmėginti visas stovyklas, kol nesate suaugę. o vėliau tapsite 18os ir nebegalėsite važiuoti, ir būsite tik Balsiuose pabuvę. pražiopsosit šansą,ir daugiau gyvenime nebeturėsite progos pastovyklauti kituose stofkėse. ;D

nžn,kaip jums geriau,aš tai asmeniškai ir kitur norėčiau pamėginti važiuoti,kol dar vaikas esu. :DD

as kiekviena vasara vaziuosu i Balsius ir dar kur nors... Va pavyzdziui pernai buvau ale 5 stovuklose... :D :D :D seis metais varysiu i Balsius ir dar tris... :D :D :D

iš kur tiek pinigų?;o

puse tu stovuklu nemokamai gaunu o pats apie 1000 is tevu gaunu... :"D

mldc. :D
Atgal į viršų Go down
duovis




Male
Pranešimų skaičius : 6
Age : 30
Miestas. : Mažeikiai
Pamaina. : 4
Registration date : 2010-05-27

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPir. 06 07 2010, 11:31

nu tikrai neblogai... :D :D
Atgal į viršų Go down
Lexia.
Forumo galva.
Forumo galva.
Lexia.


Female
Pranešimų skaičius : 3319
Age : 31
Miestas. : Klaipėda.
Pamaina. : 6.
Namelis. : 15b
Registration date : 2008-03-06

Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 EmptyPir. 06 07 2010, 21:19

Tema šiaip tai apie VADOVUS.
Atgal į viršų Go down
https://balsiai.forumlt.com
Sponsored content





Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kieno, kokie vadovai buvo?   Kieno, kokie vadovai buvo? - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kieno, kokie vadovai buvo?
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kieno, kokie vadovai buvo?
» Kokie, kieno vadovai buvo?;]
» Kieno, kokie vadovai buvo?
» Kieno, kokie vadovai buvo?
» Kieno, kokie vadovai buvo? :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Balsių stovykla. :: Vadovai.-
Pereiti į: